Öğrenci Servis Taşımacılığı

Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Yamaç Turizmin amacı, geleceğimiz olan öğrencilerimizi kat edecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkararak, rahat ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda, standartları yükseltmek, çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuk yapmasını sağlamak için profesyonel ekibimiz ile birlikte sürekli çalışmaktayız.

Öğrenci taşımak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle öğrenci servis araçlarının bakımı ve temizliği işimizin en önemli bölümüdür. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, periyodik bakımları ise kesinlikle aksatılmamaktadır. Ayrıca servis araç şoförlerimizin, firmamız bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci şartımız deneyimli olmalarıdır.

Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershaneler

  Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun , yönetmelikleri sürekli takip ederek güncellemeleri zamanında yapmaktayız.

  İş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız.

  Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

  Temizliğe önem veren firmamızda her servis sonrası rutin temizlik yapılmakta ve gün sonunda servislerimiz dezenfekte edilmektedir.

  * En az 5 yıllık ehliyet sahibi olma şartı,

  * 5 yıl süresince düzenli olarak araç kullanmış olmaları,

  * Adli sicil kaydının öğrenci taşımacılığı yapmasına engel olmaması,

  * Herhangi bir sağlık sorununun olmaması şartları en çok dikkat ettiğimiz hususlardan sadece birkaçıdır.

  Bizimle İletişime Geçin