Gemlik ve çevresinde turizm ve okul / iş yerlerine hizmet vermekteyiz.
Biz Kimiz?

Gemlik ve çevresinde turizm ve okul / iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Seyahat ve servis hizmetleri veren Yamaç Turizm sektörde uzun yıllar hizmet vermiş turizm profesyonelleri tarafından kurulmuştur. Müşterilerine “Misafir” gözü ile bakan ve verdiği hizmeti bu anlayış ile sürdüren Yamaç Turizm, Bursa’da en konforlu Turistik yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmalar arasındadır. Araç filosu, eğitimli ve deneyimli personelleriyle Bursa’da faaliyetlerine ve yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir.

Seyahat sıkıntı değil bir keyif olmalı anlayışı ile yola çıkan Yamaç Turizm; kendinizi ve misafirlerinizi seyahat için sıkıntıya sokmadan, belirlenen noktadan kusursuz, zahmetsiz ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan sistemdir.

Sizden gelen her türlü transfer talebine 7 gün 24 saat olumlu cevap veren Yamaç Turizm; sizin, sevdiklerinizin ve konuklarınızın seyahatlerini bir keyfe dönüştürmeyi hedef edinmiştir. Hızımızın ve konforunun yanı sıra sunduğumuz araçlarımızdaki ileri teknoloji ile iyi yolculuğu misafirlerine yaşatır.

Seyahatiniz için size kalan tek şey nereye gitmek istediğinize ve hangi aracın konforuyla gitmek istediğinize kara vermek.

 

Konforlu, güvenli ve mutlu yolculuklar!

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerle kaliteden ödün vermeksizin yenilikçi hizmet anlayışı, işimize yaptığımız yatırımlar ile sektördeki lider pozisyonumuzu korumak ve sektörde fark yaratan hizmetlerle şirketimizi yukarılara taşımaktır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde çağdaş hizmet anlayışını, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sunacağımız ayrıcalıklı hizmetler ile büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Hizmet Anlayışımız

Güvenli ve konforlu yolcukul sağlamak

Yolcularımızı zamanında ulaştırmak